Přečtěte si:  Virtuální IoT veletrh: bezplatný pilotní běh do konce roku 2020
Pozvánky na akce


Stalo seWebináře již proběhly. 

Pozvánka na jarní webináře Schmachtl na produkty od společnosti Leuze Electronic

Rádi bychom Vás pozvali na první sérii nových webinářů společnosti Schmachtl, ve kterých Vám budeme představovat inovativní produkty od Leuze, které přináší zlepšení a úspory v oblasti procesní a bezpečnostní automatizace.

Cílem webinářů bude prezentovat a prakticky představit produkty, jako jsou spínací a měřicí senzory, řešení pro identifikaci, zpracování obrazu, přenos/kontrolu dat a bezpečnost při práci v mnoha oblastech průmyslu - balicí technologie, dopravníkové a skladovací systémy, grafický průmysl, zdravotnická/analytická technologie, dřevozpracující průmysl, manipulační/montážní technika, výroba nástrojů, automobilový průmysl.

Termíny a témata webinářů:

28.5.2020 Dynamický referenční difuzní senzor DRT 25C
Speciálně navržen pro dopravníkové aplikace.

2.6.2020 Optický senzor s funkcí Remote Set Distance HT3C RSD
První difúzní senzor s potlačením pozadí s výhradně elektrickým nastavením.

9.6.2020 Muting nově s procesem Smart Process Gating MLC 500 SPG
Tak se jmenuje nový proces od společnosti Leuze Electronic díky němuž je muting ekonomičtější, jednodušší a bezpečnější.

16.6.2020 Bezpečnostní laserový skener update Profisafe RSL 400P 
Nový model bezpečnostního laserového skeneru s interface PROFINET/ProfiSafe.

Webináře již proběhly.   


SCHMACHTL CZ spol. s.r.o.

 Přečtěte si také:

PLC Unitronics: Partnerství v boji proti globálnímu nedostatku lékařských ventilátorů

28.4.2020 Současná pandemie vyvolala kromě jiného i významnou technickou výzvu, kterou je potřeba lékařských ventilátorů. Ukázalo se, že těchto ventilátorů je na trhu méně, než by bylo třeba pro úspěšné zvládnutí pandemie. Naštěstí trh, a s ním iniciativa výrobních firem, na tuto výzvu rychle zareagovaly. Úspěšně se jí chopila také společnost Unitronics a odbornou veřejnost o tom informovala v dubnu 2020. 


Novinky Schmachtl: Difúzní senzory a bezpečnostní optické závěsy od Leuze

21.4.2020 V dubnu 2020 představila společnost Schmachtl svým zákazníkům a další odborné veřejnosti difúzní senzory a bezpečnostní optické závěsy od společnosti Leuze electronic, které se uplatní zejména v automobilovém a balicím průmyslu. 


Nositelná čtečka s displejem

17.4.2020 Firma ProGlove přichází na trh s novou inovovanou výkonnou nositelnou čtečkou MARK Display malých rozměrů, která nabízí a zobrazuje klíčové informace, ve správnou chvíli tam, kde je to nejvíce potřeba. Čtečka je určena pro pracovníky v první linii, tedy tam, kde se data setkávají s realitou provozu. 


Naše tipyCopyright © 2012 – 2020 Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services