Přečtěte si:  Trh veřejných služeb: jak se neztratit v novém a spletitém prostředí
Pozvánky na akce


Stalo se

Navštivte stánek Stäubli na veletrhu Amper 2022

Akce již proběhla.

4.5.2022 Nejdůležitější český veletrh zaměřený na elektro Amper se letos bude konat od 17. do 20. května na brněnském výstavišti a Stäubli u toho nebude chybět, jejich elektrické konektory najdete v pavilonu F č. 3.10.

Na co se u Stäubli můžete letos těšit?

•    Specialista na modulární technologie David Jetmar vám představí svět neomezených možností CombiTacu.

•    Libor Hrůza vám ukáže konektory pro rychlé a bezpečné připojení mobilních náhradních zdrojů, které využívají hasiči i společnost E.GD.

•    Spolu s Petrem Ježkem se dozvíte vše o novinkách ze segmentu Test & Measurement, představí vám například nové flexibilní měřicí kabely.

•    Za fotovoltaiku se na vás na stánku bude těšit Miloš Preisinger, který vám ukáže konektory MC4, díky kterým je Stäubli v tomto segmentu světovými leadery na trhu.

Kromě výše uvedeného pro vás má Stäubli připraveno i jedno překvapení, které využívá prvků virtuální reality!

Váš tým Stäubli

Akce již proběhla.

Stäubli Systems, s.r.o.

Foto © Stäubli

Více informací o produktech Stäubli naleznete zde

 Přečtěte si také:

EVC vstoupilo do druhé dekády spolupráce se Stäubli

4.5.2022 Firma EVC, zabývající se vývojem a výrobou bateriových systémů, se na Stäubli spoléhá už od roku 2010. Naposledy za použití našich produktů vyvinuli lithiovou baterii na míru pro inovativní elektrobusy Modulo. O rozhovor jsme požádali obchodního manažera e-mobilních řešení pana Jana Vejbora. 


Jednoduché a funkční elektrické konektory s kódováním od Stäubli na elektrických lodích v Brně

2.12.2020 Lodní doprava na vlnách Brněnské přehrady je součástí Dopravního podniku města Brna, a.s., která svoji činnost započala v roce 1946. Od té doby brázdí osobní lodě brněnské moře výhradně na elektrický bateriový pohon. V současnosti podnik spravuje sedm lodí. Během plavební sezóny od poloviny dubna do poloviny října přepraví na 245 000 cestujících. 


 

Naše tipy
Copyright © 2012 – 2022 Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services