HDL Automation s.r.o.

Společnost HDL Automation s.r.o. nabízí sběrnicové řešení inteligentní elektroinstalace všech typů budov – obytných, administrativních, komerčních a hotelových prostor. Systém HDL umožňuje monitorování, ovládání a automatizaci osvětlení, vytápění, ventilace, klimatizace, stínění, zabezpečení, měření spotřeby energií atd. Produkty HDL představují špičku v automatizaci budov a pracují zejména se standardy KNX, Buspro, DALI, DMX. Kabelové řešení lze snadno propojit s bezdrátovým systémem komunikace Buspro Wireless.Ovládací prvky 

Designové vypínače s různým počtem kapacitních nebo mechanických tlačítek s LED podsvícením, dotykové obrazovky, aplikace pro chytrá zařízení.

Osvětlení

Automatizační prvky napojené na osvětlení zajistí pohodlné ovládání světelných zdrojů a světelných scén či automatické nastavení dle intenzity přirozeného světla.

Stínění
Topení a klimatizace

Prvky pro řízení topení, ventilace a klimatizace (HVAC), vzájemným propojením zajistí přívětivé klima, sledují teplotu, vlhkost a kvalitu vzduchu uvnitř, ale i venku, reagují na otevírání oken.

Zabezpečení

Hotelový systém

Specializovaný systém, který dává plnou kontrolu nad chodem jednotlivých hotelových pokojů (osvětlení, vytápění, vstupní systém...), hostům umožňuje nastavovat individuální podmínky v pokojích.


Bezdrátový systém regulace vytápění IQRC

Systém umožňuje individuální regulaci vytápění, čímž zajišťuje správnou teplotu ve správném čase a na správném místě, je vhodný pro prostorově rozsáhlé budovy.

Zásuvky

Kontaktujte nás zde

               


Výhodný doprodej

Nabízíme s velkou slevou posledních pár kusů ovladačů bezdrátové automatizace budov – prvky systému Buspro Wireless.12 ks HDL-MPT4-RF.18 – 1 500,- Kč a 19 ks HDL-MPT2-RF.18 – 1 200,- Kč. U partnerů HDL Automation lze ještě navíc uplatnit partnerskou slevu. V případě zájmu nás kontaktujte na info@hdla.cz.

HDL Automatin, s.r.o.
                 
               
               
                   
                         
                 

Školení

Na dvoudenním školení vás naučíme pracovat s HDL produkty. Po jeho absolvování se stanete našim certifikovaným partnerem, čímž získáte nejen rozšíření svých znalostí v oblasti automatizace budov, ale i partnerské smluvní ceny a další bonusy.

HDL Automatin, s.r.o.

            

               
                   
   
                                        

Bezdrátová zónová regulace vytápění v 1. základní škole Hořovice

12.3.2020 1. základní škola v Hořovicích je, alespoň pokud jde o energetické hospodářství, poměrně typickou českou školou. Její budova je stará řádově desítky let – patří tedy mezi ty novější a v rámci možností upravené zvenčí i zevnitř, ale ne již zcela moderní. Škola sestává z několika pavilónů vytápěných z lokální kotelny. Jednotlivé rozlehlé budovy byly osazeny množstvím klasických teplovodních radiátorů s ruční regulací. Jak je tomu u škol obvyklé, jednotlivé třídy a kabinety mívají odlišný časový rozvrh. V neposlední řadě je škola plná zvídavých žáků, které by snadno ovladatelné prvky energetického hospodářství ve třídách mohly svádět k neodborným zásahům. Jako nejvhodnější řešení pro zlepšení vytápění se proto ukázala bezdrátová zónová regulace.
Konzultační služby Consulting Services
StreetLite od SEAK
IoT Platforma od ČEZ ESCO
Environmentální modul  od TESLA BLATNÁ
Sběrnicové řešení elektroinstalace od HDL Automation
Decentralizovaná řešení pro automatizaci od Murrelektronik
Nejmenší a nejlehčí nositelná čtečka
Systémová automatizace budov Myjordomus
Čidla kvality vzduchu Protronix


Consulting Services
SEAK
ČEZ ESCO
TESLA BLATNÁ
HDL Automation
Murrelektronik
T-TRADING
SCHMACHTL
MyMight
Protronix