ČEZ ESCO

ČEZ ESCO (Energy Service Company) je lídrem v oblasti efektivních, úsporných a ekologicky šetrných řešení pro firmy, obce i stát. Společnost vznikla na podzim roku 2014 s vizí integrovat dosavadní dceřiné společnosti ČEZ zabývající se energetickými službami a na tomto poli dál organicky i akvizičně expandovat. V současnosti má ČEZ ESCO 17 dceřiných společností a přes 1800 zaměstnanců v Česku i na Slovensku. Skupina ČEZ poskytuje ESCO služby také na trzích v Německu, Polsku a Rumunsku, a to prostřednictvím sesterské ESCO International, která má dalších více než 2000 zaměstnanců. ČEZ je tak největším poskytovatelem těchto řešení v regionu.

Mezi zákazníky ČEZ ESCO a jeho dceřiných firem patří průmyslové společnosti, malé a střední podniky, municipality, státní či soukromé organizace a společnosti spravující budovy a areály všech typů, od rezidenčních a administrativních přes nemocnice a školy až po sportovní haly.

ČEZ ESCO se zaměřuje na širokou paletu energetických služeb od energetického poradenství přes projekční práce a výstavbu energetické infrastruktury až po provoz zařízení a jejich servis a údržbu.IoT Platforma

Čas i peníze vám ušetří chytrý monitoring výdajů, údaje o spotřebě komodit, množství škodlivin ovzduší, data z kamer a čidel – vše na jednom místě.
•    Pilotní verze zdarma, případně za symbolický poplatek
•    Sledovat budete spotřebu elektřiny a dalších energií ve svých budovách z jednoho místa
•    Máte možnost rozšířit celé řešení o další čidla, například kvalita ovzduší atd.

Úsporné veřejné osvětlení

Nabízíme komplexní systémové řešení veřejného osvětlení od studie přes projektovou dokumentaci, realizaci až k provozování.Elektromobilita

Naše nabídka:
• Elektrobusy, elektromobily
• Dobíjecí stanice včetně montáže
• Veřejné dobíjení
• Elketřina pro dobíjení
• Online přehledu + management
•  Možnosti financování

Chytrá škola

Poradíme, jak vytvořit zdravé prostředí ve Vaší škole. Energetická zařízení umíme instalovat a postaráme se i o jejich provoz nebo modernizaci.

Fotovoltaická elektrárnaKontaktujte nás zde
Konzultační služby Consulting Services
StreetLite od SEAK
IoT Platforma od ČEZ ESCO
Environmentální modul  od TESLA BLATNÁ
Sběrnicové řešení elektroinstalace od HDL Automation
Decentralizovaná řešení pro automatizaci od Murrelektronik
Nejmenší a nejlehčí nositelná čtečka
Systémová automatizace budov Myjordomus
Čidla kvality vzduchu Protronix


Consulting Services
SEAK
ČEZ ESCO
TESLA BLATNÁ
HDL Automation
Murrelektronik
T-TRADING
SCHMACHTL
MyMight
Protronix