SCHMACHTL CZ SPOL. S R.O.

Společnost Schmachtl je výhradním zástupcem mnoha světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství. Může proto nabídnout pod jednou střechou širokou a kvalitní nabídku elektro produktů. Své partnery k obchodní spolupráci vybírá velmi pečlivě, mezi stěžejní kritéria patří spolehlivost, vysoká úroveň kvality, servis a dostupnost náhradních dílů pro danou oblast. Partnerské firmy, které dodávají své výrobky prostřednictvím společnosti Schmachtl jsou uznávanými výrobci komponentů a zařízení pro užití ve všech průmyslových oblastech.
IO-Link master 

Pro snadnou integraci senzorů s digitálními vstupy/výstupy do průmyslových sítí. Kombinuje výhody standardu IO-Link s průmyslovým protokolem PROFINET IO a OPC UA rozhraním.

LBK System Bus

Průmyslová bezpečnost na nejvyšší úrovni: rozpoznává přístup nebo přítomnost obsluhy do rizikových oblastí a umožňuje v reálném čase dynamicky nastavovat oblast detekce, citlivost systému a funkce vstupů.

Nejmenší a nejlehčí nositelná čtečka

Umožňuje uživatelům snadno skenovat všechny druhy kódů a přitom zachovává volné ruce, zjednodušuje a zrychluje procesy, snižuje chyby a vede k větší pracovní ergonomii.


Bezpečnostní závory MLC SPG (muting bez senzorů)

Pro přechod do mutingového stavu stačí pouze signál z řídicího PLC PL d,  úroveň bezpečnosti PL e (SIL 3) je dosažitelná použitím signálu z bezpečnostního PLC.

Napájecí zdroje pro stroje a zařízení

Pomocí našich nepřerušitelných napájecích zdroju (UPS) ochráníte svá důležitá zařízení nejen před výpadky proudu, ale také před krátkodobým podpětím a přepětím v síti.

Flexibilní upínací systémy pro robotiku

Univerzální systém pro různé typy robotů. Flexibilní upínací systém FHS se skládá ze dvou základních těles a pásku na suchý zip, který je k dispozici v různých délkách. 

 

Kontaktujte nás zde
Novinky Schmachtl: Difúzní senzory a bezpečnostní optické závěsy od Leuze

21.4.2020 V dubnu 2020 představila společnost Schmachtl svým zákazníkům a další odborné veřejnosti difúzní senzory a bezpečnostní optické závěsy od společnosti Leuze electronic, které se uplatní zejména v automobilovém a balicím průmyslu. 


Nositelná čtečka s displejem

17.4.2020 Firma ProGlove přichází na trh s novou inovovanou výkonnou nositelnou čtečkou MARK Display malých rozměrů, která nabízí a zobrazuje klíčové informace, ve správnou chvíli tam, kde je to nejvíce potřeba. Čtečka je určena pro pracovníky v první linii, tedy tam, kde se data setkávají s realitou provozu. 


Konzultační služby Consulting Services
StreetLite od SEAK
IoT Platforma od ČEZ ESCO
Environmentální modul  od TESLA BLATNÁ
Sběrnicové řešení elektroinstalace od HDL Automation
Decentralizovaná řešení pro automatizaci od Murrelektronik
Nejmenší a nejlehčí nositelná čtečka
Systémová automatizace budov Myjordomus
Čidla kvality vzduchu Protronix


Consulting Services
SEAK
ČEZ ESCO
TESLA BLATNÁ
HDL Automation
Murrelektronik
T-TRADING
SCHMACHTL
MyMight
Protronix